KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488091
nr 1448 8091
Andrzej Frackiewicz, Signerad Polsk konstnär, hästar. Olja på duk, 72x60, yttermått inklusive ram: 75x62 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:06:37
11/2 16:32:25
150 kr
14/2 20:00:16